Aktuality

Oznámení – platby za prázdninový provoz

Děti, které nejsou nahlášeny na prázdninový provoz jsou od placení školného na základě žádosti osvobozeny – neplatí ani za červenec, ani za srpen, kdy má škola zavřeno.

Informace pro rodiče přihlášených dětí:

V době prázdninového provozu – v červenci – nám vaří Školní jídelna Holečkova, Olomouc. Výše stravného je 46,-Kč/dítě/den.

STRAVNÉ A ŠKOLNÉ ZA PRÁZDNINOVÝ PROVOZ ZAPLAŤTE DLE SEZNAMU PLATEB (ve třídách) DO 15. ČERVNA BEZHOTOVOSTNĚ NA ÚČET MŠ: 1805652369/0800, SE ZPRÁVOU: PRÁZDNINY + JMÉNO DÍTĚTE.

Server strava.cz je o prázdninách nefunkční. Vaše děti budou automaticky přihlášeny ke stravě podle Vašeho nahlášení a zaplacení stravného. Případné změny (odhlášení – nepřítomnost) hlaste osobně nebo telefonicky v červenci UČITELCE VE TŘÍDĚ, VŽDY NEJPOZDĚJI DO 9.00 h., NA NÁSLEDUJÍCÍ DEN. NAHLÁŠENÍ DÍTĚTE NA VÍCE DNÍ, NEŽ BYLO ZAPLACENO, NELZE. Pokud rodiče v termínu nezaplatí předem stravné a školné, budeme automaticky považovat tyto děti jako odhlášené z docházky na prázdniny. Případné přeplatky za stravování Vám budou vráceny v průběhu září na Váš účet.