Aktuality

Oznámení

Ve středu, 9. 2., od 8.00 h., proběhne ve škole (dle hlasování rodičů na zahajovací schůzce) individuální focení dětí firmou PHOTODIENST Brno. U sourozenců prosíme o nahlášení, jak chcete nechat děti fotit (jednotlivě, společně, oboje).

Oznámení

Oznamujeme, že se ve škole – v obou třídách – opět vyskytlo infekční onemocnění: neštovice.

Oznámení pro rodiče

Ve čtvrtek, 3. 2., mají rodiče, v případě zájmu, možnost získat informace o svých dětech – ve třídách proběhnou individuální konzultace s třídními učitelkami k výsledkům vzdělávání. Doporučujeme hlavně rodičům dětí předškolního věku (5-7 let).

Prosíme o dodržování hygienických opatření – ochrana úst, nehromadit se…

I. třída Berušky – od 15.30 do 16.30 h.

II. třída Včelky – od 16.00 do 17.00 h.

Oznámení pro rodiče

Potvrzení o platbách školného pro účely uplatnění slevy na dani za rok 2021 si můžete vyzvednout u učitelek ve svých třídách.

Oznámení

Od ledna 2022 zavede škola změnu ve vydávání svačin dětem, které odchází domů po obědě. Protože nechceme zatěžovat prostředí zbytečnými obaly, a také na žádost několika rodičů, volíme tento nový systém:

  • rodič si na svačiny donese vlastní nádobu (krabičku), podepsanou jménem dítěte, kterou si může ponechat trvale v šatní skříňce, a v případě, že jde dítě domů po obědě, si krabičku vezme s sebou do třídy,
  • ve třídě budou nachystány nebalené svačiny v chladící nádobě,
  • učitelka vydá dítěti svačinu při odchodu domů do ruky,
  • dítě si podle instrukcí rodiče dá svačinu do vlastní krabičky.

Děkujeme, že  nás podporujete.