Oznámení – VÝLET

Ve středu, 25. 5., jedeme na školní výlet do ZOO Lešná Zlín. Žádáme o písemný souhlas rodičů – u ředitelny. Odjíždíme v 8.00 h. od školy, plánovaný návrat cca v 15.00 h. – dle dopravní situace, kdy si rodiče vyzvednou své děti z autobusu po příjezdu (děti budou zřejmě hodně unavené…).

Děti dostanou s sebou stravu ze školní jídelny (svačina, oběd, přesnídávka) formou studeného balíčku. Přibalte jim do batohu uzavíratelnou láhev s pitím – nejlépe vodou. Dále můžete dětem přidat ovoce či zeleninu, která se nerozmačká (mrkev, jablko). Nedávejte dětem potraviny, které jsou měkké, lepkavé nebo teplem rozpustitelné (banán, čokoládové výrobky, bonbony…). Dětem dejte sportovní oblečení podle počasí, sportovní pevnou obuv, pokrývku hlavy. Dále budou děti mít: dostatečně velký a funkční, uzavíratelný batoh na záda (na stravu z jídelny) – NE tašku do ruky! V batohu: náhradní kalhotky nebo slipy + kraťasy, kapesníčky, vlhkou žíněnku v sáčku nebo vlhčené kapesníčky, pláštěnku (NE deštník!)

NA VÝLET MOHOU JET JEN DĚTI ZCELA ZDRAVÉ! bez jakýchkoliv příznaků nemoci či oslabení organismu (výlet bude pro děti fyzicky náročný). Pokud Vaše dítě trpí nevolností, dejte mu léky a informujte učitelku, zrovna tak informujte učitelku o jiných zdravotních omezeních (alergie na hmyzí bodnutí apod.) Ráno můžete děti ošetřit přípravkem proti klíšťatům, s sebou však dětem přípravky nedávejte. Za peníze, hračky, šperky, ozdoby a podobné předměty škola neručí – pokud je bude dítě mít s sebou, musí se o ně starat samo.