Aktuality

Náměty aktivit s dětmi na doma

Vážení a milí rodiče,
předkládáme Vám krátký výčet činností, které lze doma s dětmi dělat v této mimořádné době – pro rozvoj jejich schopností a dovedností. Samozřejmě se nejedná o domácí úkoly, které byste měli doma s dětmi plnit, jak je tomu v základní škole, ale doufáme, že vám výčet poslouží třeba jako inspirace pro domácí práci s nimi. 
Mnoho inspirací a námětů můžete najít také na internetu, stejně tak pracovní listy na rozvoj grafomotoriky, vizuomotoriky, předčtenářských dovedností, předmatematických dovedností, logického myšlení, poznávacích a rozumových schopností a dalších.
Doufáme, že jste všichni zdraví a v plné síle, moc se na Vás těšíme!
31. 3. 2020|

Oznámení – zrušení školného

Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí Rady města Olomouce je zrušen výběr úplaty za předškolní vzdělávání – zpětně od 17. 3. 2020 do odvolání. Žádáme Vás, abyste zrušili trvalé příkazy k provádění platby – již od dubna.
Poměrná část za měsíc březen ve výši 250,-Kč Vám bude ředitelkou vrácena na účet v průběhu měsíce dubna. Pokud by někdo z rodičů nechtěl částku vracet z důvodu poskytnutí daru škole, napište, prosíme, tuto skutečnost na e-mail školy nejpozději do 31. 3. 2020.
Děkujeme, držte se, přejeme všem zdraví a už se moc těšíme na Vaše (naše) děti!

25. 3. 2020|

Důležité oznámení – zrušení provozu

Na základě rozhodnutí zřizovatele školy, města Olomouce, je od 17. 3. 2020 zrušen provoz naší mateřské školy, do odvolání.

16. 3. 2020|

Oznámení – prázdninový provoz

Informace k prázdninovému provozu – stravné, zde.

6. 3. 2020|

Prázdninový provoz – červenec a srpen 2020

Informace k prázdninovému provozu zde.

24. 1. 2020|

Oznámení pro zákonné zástupce

Potvrzení o platbě „školného“ za rok 2019 k uplatnění slevy na dani z příjmů budou vydávat na základě Vašeho požádání učitelky ve třídách – od úterý, 7. ledna.

26. 12. 2019|

Zápis ze schůzky rodičů

Zápis ze schůzky rodičů dne 10. 9. 2019 zde

13. 9. 2019|

Oznámení – zapojení školy do soutěže ve sběru papíru

Vážení rodiče, naše škola se díky Vašemu zájmu opět přihlásila do soutěže ve sběru papíru – od září 2019 do dubna 2020.
Prosíme, zapojte se – sbírejte pro nás odpadový papír (letáky, noviny, časopisy), doneste nám staré nepotřebné knihy, katalogy apod.
Škola dostane za sběr finanční příspěvek 1,50 Kč/kg papíru. První mateřská škola, která vytřídí a odevzdá nejvíce papíru na dítě, získá navíc finanční odměnu.
Sběr přinášejte uložený do papírových krabic nebo svázaný do balíčků, větší množství po oznámení ukládejte přímo k plechovému domku ve dvoře školy. Větší množství kartonového papíru nám nenoste.
DĚKUJEME!

11. 9. 2019|

Aktuální jídelníček

najdete na tomto odkazu naší jídelny

Příhlásit se k odběru aktualit